17. 10. 2018 Sálová kopaná – Havířov

Rok se sešel s rokem a byl zde další ročník turnaje v sálové kopané v Havířově „O pohár Santé“.

Jedná se o soutěž fotbalových týmů složených z hendikepovaných sportovců a partnerů z řad zaměstnanců či dobrovolníků. Hraje se ve složení 5. hráčů v hřišti + brankář. V družstvu mohou nastoupit 2 nehendikepovaní partneři, kteří však  nechytají ani nesmí střílet branky.

Ve středu 17. 10. jsme se proto vydali do Městské sportovní haly, abychom si opět vyzkoušeli naši fyzičku a prověřili sportovního týmového ducha. Na tento turnaj bylo přihlášeno celkem 6 mužstev ze SMK.

Hrálo se systémem „každý s každým“ a po losování družstev byla soutěž slavnostním výkopem zahájena. Turnaj byl skvěle zorganizován. Každý tým tvrdě bojoval. Někteří hráči si sáhli na dno vlastních sil, ale všichni byli nadšeni ze hry a za své mužstvo horlivě bojovali (dokonce se zde objevilo i několik žen…klobouk dolů).

Bylo poznat, že náš tým před turnajem poctivě trénoval, protože po konečném součtu bodů v tabulce jsme obsadili fantastické druhé místo!

Atmosféra v šatně po oficiálním vyhlášení výsledků byla úžasná. Pozitivní energie sálala z každého póru našich těl a závěrečný hurónský pokřik museli slyšet až v Praze!

Co dodat závěrem? Jen, že… HOŠI DĚKUJEM!!!

Všichni se již těšíme na následující ročník.

© 2018 GALAXIE CENTRUM POMOCI
created by WIETO IT