04.08.23 Další dlabanec je na světě aneb „Cuketové hody“ 😋

Ohromná úroda cuket 🥒vlastnoručně vypěstovaných na zahrádce Galaxie nám vnukla myšlenku. Zhotovíme si oběd v duchu této zeleniny! No a „Cuketové hody“ spatřily světlo💡světa.

Všichni jsme se vrhli na čištění, škrabání, loupání, strouhání, míchání a krájení zeleniny 🥒🥔🧅🧄 což, jak všichni tušíte je velmi zodpovědná činnost. Slovy klasika…“Nejdůležitější je ta příprava“…

Všimněte si ve fotogalerii, jak nám šla práce od ruky, než jsme dospěli do závěrečné fáze, a to konzumace všeho, na čem jsme celé dopoledne makali. Když zbyl čas, hráli jsme venku na terásce BINGO a naše oblíbené kuželky🎳.

No a když hody, tak pořádné! Polévka 🥣 placky, buchta 🍰, tam všude jsme „udali“ cukety a jako bonus k plackám…vynikající salát tzatziki 🥗, samozřejmě také ze salátovek 🥒 na zahrádce vypěstovaných.

Končíme hlášení. Pro nás všechny totiž nastává čas 🕰 odpočinku 🥱😴po výborné krmi. Chutnalo nám o to víc, protože jsme mezi ingredience tajně přimíchali lásku ❤ se kterou jsme si jídlo připravovali, pohodu, za které vše vznikalo, a nakonec jsme vše okořenili špetkou humoru 😆. Nikomu to neprozrazujte 🤫 je to naše know-how 😉☺️.

Více zdokumentováno na našem FB

© 2018 GALAXIE CENTRUM POMOCI
created by WIETO IT