Ohromná úroda cuket vlastnoručně vypěstovaných na zahrádce Galaxie nám vnukla myšlenku. Zhotovíme si oběd v duchu této zeleniny! No a „Cuketové hody“ spatřily světlo světa.

Všichni jsme se vrhli na čištění, škrabání, loupání, strouhání, míchání a krájení zeleniny   což, jak všichni tušíte je velmi zodpovědná činnost. Slovy klasika…“Nejdůležitější je ta příprava“…

Všimněte si ve fotogalerii, jak nám šla práce od ruky, než jsme dospěli do závěrečné fáze, a to konzumace všeho, na čem jsme celé dopoledne makali. Když zbyl čas, hráli jsme venku na terásce BINGO a naše oblíbené kuželky .

No a když hody, tak pořádné! Polévka placky, buchta , tam všude jsme „udali“ cukety a jako bonus k plackám…vynikající salát tzatziki , samozřejmě také ze salátovek na zahrádce vypěstovaných.

Končíme hlášení. Pro nás všechny totiž nastává čas odpočinku  po výborné krmi. Chutnalo nám o to víc, protože jsme mezi ingredience tajně přimíchali lásku ❤ se kterou jsme si jídlo připravovali, pohodu, za které vše vznikalo, a nakonec jsme vše okořenili špetkou humoru . Nikomu to neprozrazujte je to naše know-how ☺️.

Více zdokumentováno na našem FB