Pro připomenutí…Nadační fond Křídlení podpořil v roce 2020/2021 projekt našeho stacionáře „Brána Galaxie otevřená“, jehož součástí byla také podpora organizace pomocí DOBROvoucheru, což představovalo koupit si zážitek, který jsme „dobrodincům„ nabídli. Ten náš spočíval v tom, že s našimi uživateli osoba, či kolektiv stráví dopoledne v našem zařízení spojené se sportovním kláním, a to turnajem v šipkách.

Až nyní nastala ta správná chvíle, kdy nám již celorepubliková situace konečně dovolila toto sportovní klání uskutečnit.

Všichni jsme byli zvědaví na „dobrodince“, který zakoupením DOBROvoucheru na konci roku 2020 podpořil naši organizaci. Jsme totiž moc prima parta a rádi mezi sebou přivítáme člověka, kterému bije srdce pro správnou věc.

Velkým překvapení bylo, že to byly paní knihovnice z Regionální knihovny Karviná. Rozhodli jsme se tedy, že také my pro ně připravíme ještě jedno překvapení v podobě smažení vaječiny, protože nyní bylo to pravé období. A sportovní činnost jsme rozšířili o kuželky, pétanque a stolní tenis.

Počasí bylo jako na objednávku. Turnaj, ale i další aktivity měly toho pravého sportovního a zároveň přátelského ducha. Ono vlastně vůbec nebylo důležité, kdo na jakém místě skončil. Důležitějším faktorem se ukázala skutečnost, že projekt „Brána Galaxie otevřená“ – vznik komunitní zahrady, má velký potenciál a budoucnost.

Více fotek na našich FB stránkách