Akce

28.06. 24 Hurá – máme tady léto

Máme před sebou letní období a spousta z nás se rozjede na dovolené, tábory a užívání volna. Ale nás taky čeká dobrodružství v podobě výletů a sportovních aktivit. A jak se nejlépe rozloučit? No přece grilovačkou, posezením na terase, kde jsme si povídali, hádali kvízy, hráli společenské hry. Samozřejmě jsme dodržovali pitný režim 🍹🥤. Na oběd jsme si uvařili gulášovou polévku 🫕 k tomu klobásku a nezapomněli jsme ani na dezert .🍰 Tak koukněte jak jsme se měli 🙂.🫕

Tak koukněte jak jsme se měli zde

20.06.24 Farmářské trhy

Dnešní farmářské trhy jsme si užili naplno. Sluníčko nám svítilo, takže jsme se rovnou usadili pod slunečníky a doplnili pitný režim 🥤 Také jsme si pochutnali na sladkých kremrolích, za které moc děkujeme ❤. Někteří podnikli procházku po okolí a ten kdo chtěl si mohl nakoupit pochutiny nebo menší dárky.

pro více fotek zde

14.06.24 Zooterapie s paní Libuškou

Páteční dopoledne jsme strávili v milé společnosti paní Libušky a jejích psích kamarádek Harley a Briou 🐶. Užili jsme si spoustu legrace a těšíme se na další návštěvu ☺️.

Pro více fotek zde

22. – 24. 5. 2024 Hukvaldy

Letošní „pobytovku“ jsme pojali ve velkém stylu. Dva dny jsme totiž strávili v hotelu Hukvaldy, a užívali si všeho, co tento krásný hotel nabízí, a to skvělou kuchyni ???☕?, bazén ?‍♂️s trenérkou aquaerobicu ??? a protiproudem, a také relax v parádní vířivce ?. Ti zdatnější měli možnost podniknout výlet na zříceninu hradu ? Hukvaldy, jiní si na hotelové zahradě zahráli kuželky ?. Samozřejmostí byl průzkum okolí hotelu ??, a nesmíme zapomenout ani na naše skvělé hokejisty ?, kterým jsme fandili tak dobře, že nakonec vyhráli??. Sečteno a podtrženo – bylo to bomba?????. V naší fotogalerii se můžete přesvědčit o tom, jak jsme se měli úžasně?.

Pro více fotek můžete kliknout zde.

15.05.2024 Koně v Galaxii

Hermiona a Samer – to jsou jména našich kamarádů ?, kteří nás dnes přišli pozdravit a těm odvážnějším z nás umožnili zažít ten nejkrásnější pohled z koňského hřbetu ☺️. Děkujeme za krásné dopoledne a moc se těšíme na příště ?.

Pro více fotek zde.