Akce

17. 6. 20 Turnaj v Ruských kuželkách a šipky

Na tento den jsme se poctivě připravovali a zároveň si jej náležitě užili se spoustou legrace u sportovního klání. Po jeho ukončení zbylo trochu času a také sluníčko zalezlo před deštěm, tak jsme pádili do stacionáře a zbylý čas vyplnili další sportovní disciplínou, a to elektronickými šipkami. A kdo že vyhrál? My to samozřejmě víme, ale to přeci není vůbec důležité! Hlavní byla přátelská atmosféra a naše úsměvy na rtech.

Na další foto můžete nahlédnout ZDE

12. 6. 20 Netradiční smažení vaječiny a trénink před turnajem

Správný čas smaženice jsme sice prošvihli, ale co…neodradilo nás to od našeho úmyslu posunout si termín a vše jsme tak stihli. Bylo to sice bez našich nejmilejších rodičů i kamarádů, ale za rok to snad napravíme. Také jsme si dali trénink v Ruských kuželkách před velkým středečním turnajem.

Více ve fotogalerii FB

11. 6. 20 Staráme se o zahrádku a opět pečeme

Plejeme, plejeme, plejeme…pečeme, pečeme a konzumujeme…tentokráte meruňkový koláč s posypkou.

Více fotografií na facebooku

1. 6. 20 Vaříme si sami

Prý nejen jídlem člověk je živ, ale přesvědčujte o tom někoho obzvláště ve chvíli, kdy se rozhodl, že si sám „uklohní“ oběd…my se totiž v Galaxii domluvili, že to po dlouhé pauze vyzkoušíme. Zapojili se všichni a výsledek byl mimořádně chutný!

Více fotografií ZDE

27. 5. 20 Pečeme a sadíme

Dlouho jsme se neviděli, proto jsme se rozhodli, že si na uvítanou – po práci na zahrádce, která jen tak mimochodem potřebovala naše ruce jako sůl – upečeme dobrotu v podobě ořechovo-rebarborového zákusku. A že to byla MŇAMKA…

Více fotografií ZDE