Štítek: kuželky

AKCE 4 v 1

V pátek 14. 6. jsme do Galaxie pozvali rodiče, abychom navázali na loňský rok a smažení vajíček na zahradě zařízení se tak stalo další tradicí. Vaječina však nebyla v tomto dni jedinou akcí, kterou zaměstnanci pro uživatele, rodinné příslušníky a přátele připravili.

Po vynikajícím jídle jsme absolvovali turnaj v Ruských kuželkách a poté následoval sportovně-branný den, který pro nás připravila skupina nadšenců pod názvem SGW a Oblastní spolek ČČK Karviná (jsou to dobrovolníci, vojáci, záložáci).

Na zahradě Galaxie jsme absolvovali v rodinných týmech celkem 10 disciplín. Vyhráli všichni, kdo se zúčastnili… venkovní teplota byla totiž ubíjející a je obdivuhodné, že týmy prošly všemi stanovišti.

Po ukončení sportovního klání nám ještě vojáci předvedli ukázky svého umu a vězte, bylo na co koukat. Hoši, klobouk dolů!

K večeru jsme se rozloučili s některými kamarády a všemi rodiči a šli se připravit na noc v Galaxii. „Uklohnili“ jsme si večeři, nachystali na spaní karimatky a spacáky, smyli z obličejů vojenské maskování a pospíchali do blízké hospůdky „spláchnout“ celodenní únavu, neboť nás ještě čekalo pečení bublaniny, abychom měli ráno co posnídat. U pěnivého moku jsme si sdělovali zážitky z celého dne.

Snídani jsme si naservírovali za ranního svítání na terase. Byla super atmosféra a pro všechny nezapomenutelný zážitek.

Po sbalení věcí a úklidu jsme se rozloučili s přáním, aby se podobná akce ještě někdy zopakovala. Takže…za rok AHOJ!

A tady je malá ukázka a jetli chcete vidět více z této skvělé akce, klikněte na odkaz z facebooku >>>ZDE<<< a >>>ZDE<<< naleznete fotogalerii fotografa Jiřího Hanzela.

© 2018 GALAXIE CENTRUM POMOCI
created by WIETO IT