…takhle zněl název našeho projektu, se kterým jsme se přihlásili do výzvy Nadace Tesca – „Vy rozhodujete, my pomáháme“ – osmého kola soutěže. Doba covidová však zapříčinila to, že byla pravidla změněna a všechny vybrané projekty obdržely stejnou výši finanční částky tohoto nadačního fondu.

Velkou změnou pro nás byl i fakt, že jsme se rozhodli vyzkoušet jet na hory v jiném ročním období, na jiné místo, kde bylo ubytování v daleko skromnějších podmínkách, a stravu jsme si zajišťovali sami…prostě vše jinak, než jsme byli zvyklí, kdy jsme trávili 3 dny v hotelovém zařízení. Všichni jsme byli před odjezdem na chatu Ostrá v Ostravici natěšeni a plni očekávání a zároveň si přáli, aby vyšlo počasí. O to náročnější přípravu před odjezdem měli všichni zaměstnanci Galaxie, za což jim velký dík, protože to zvládli vše až do konce pobytu na výbornou. Šikovné maminky nám ještě přispěly sladkou i slanou variantou svačinky, kterou jsme přidali k našim napečeným plechům.

Připravený bohatý program vč. večerního grilování a další zajímavé aktivity doplňovali výbornou pohodovou atmosféru. Můžeme odpřisáhnout, že hladem nikdo netrpěl a pitný režim byl dodržován! Nikomu z nás se nechtělo loučit s nádhernou beskydskou scenérií, která nás všudypřítomně po celou tu dobu obklopovala a poskytla azyl v dnešní uspěchané a zvláštní době. Moc jsme si to užili. Společně jsme se shodli na tom, že to pro nás byla nová, ale zároveň obohacující zkušenost, za kterou děkujeme. A také proto bychom si to vše příští rok velice rádi připomněli a zopakovali.

Takže, jestli vše půjde podle plánu, tak…za rok, ve stejnou dobu, ve stejném čase, na stejném místě, ve stejném složení…OSTRAVICE AHÓÓÓÓJ!!!

Fotogalerie na našich FB stránkách